تعداد 0 محصول در سبد خرید شما وجود دارد
نتایج در این بخش نمایش داده می شود
امکان خرید از فروشگاه با ارزهای دیجیتال و پرفکت مانی

صرافی ها و اکسچنجرهای خارجی برای خرید ، فروش و تبدیل انواع ارز

در حال حاضر  بهترین روش جهت تبدیل کریپتوها و ارزهای فیات،  استفاده از سایت زیر میباشد.

استفاده از این سایت بهترین روش از نظر قیمت و اعتماد میباشد.  در این سایت بهترین صرافی ها معرفی میشوند. معمولا تراست صرافی ها بالا است و در اکثر موارد هویت صرافی تایید شده است. ضمنا به محض اینکه یک صرافی دارای مشکل باشد، در قسمت فیدبک آن صرافی ثبت میشود. در نتیجه شما نیز میتوانید پس از خرید و فروش، نظر خود را با درج یک Feedback  در مورد همان صرافی به همراه امتیاز منفی و مثبت ثبت نمایید. البته شماره سفارش و ایمیل خود را نیز باید ثبت کنید.
نکته :این سایت علاوه بر مزایایی چون معرفی صرافی، امکان درآمد رایگان بیتکوین به صورت قطره ای را برای شما فراهم میکند.

مراحل کار:

پس از ورود، ابتدا در پنل سمت چپ ، جفت ارزی را که میخواهید تبدیل کنید، انتخاب کنید:

 پس از انتخاب و لود مجدد، در پنل سمت راست، صرافی که ترجیح میدهید را انتخاب نمایید. بالطبع هر چه قیمت ایده آل تر باشد، در ردیف بالاتری قرار خواهد داشت. یعنی اولین صرافی در پنل سمت راست، بهترین قیمت را از نظر معامله درج نموده است.

bestchange

اما علاوه بر قیمت موارد دیگری را باید توجه کنید.

اولین موردی که باید به آن توجه کنید،  فیدبک است.  یعنی باید دو رقمی که در قسمت Reviews ثبت شده است، را در نظر گرفت. این دو رقم بوسیله علامت ‘/’ از یک دیگر جدا شده اند. رقم سمت راست با رنگ سبز نمایش داده میشود و رقم چپ با رنگ قرمز.(موس را روی ردیف مورد نظر قرار دهید)

هر چه رقم سبزرنگ بیشتر باشد، نشان از فعالیت بیشتر آن صرافی و تایید کاربران در معاملات در یک برهه زمانی خاصی میباشد. اما اگر رقم سمت چپ یا همان عدد قرمز، بیشتر از صفر باشد، باید روی آن کلیک کنید و دلیل آن را مطالعه نمایید. یا صرافی دیگری را در ردیف های بعدی مقایسه و انتخاب نمایید.

یا صرافی دیگری را در ردیف های بعدی مقایسه و انتخاب نمایید.

نکته:

هر کدام از نشانه های   نیز، توضیح خاصی از عملکرد و قوانین معامله در صرافی مورد نظر را میدهد.

مواردی چون خودکار بودن یا دستی بودن معاملات، همچنین آیا قیمت در صرافی مورد نظر در زمان ثبت فرم محاسبه میشود یا در زمان دریافت مبلغ معامله از شما. یا صرافی علاوه بر مبلغ معامله، کارمزد دریافت میکند و …

همچنین میتوانید از پنل سمت چپ بر روی سربرگ دوم کلیک کنید. پس از انتخاب جفت ارز خود، با کلیک بر روی List بهترین صرافی را از نظر قیمت لود نمایید:

سعی کنید همیشه پس از هر معامله در هر صرافی، فیدبک خود را در این bestchange ثبت کنید. همچنین در صورت اینکه با تاخیر در پرداخت مواجه شدید(خارج از قوانین و استاندارد صرافی)، به صورت در این سایت با درج فیدبک منفی منتظر بررسی و پاسخ صرافی مورد نظر باشید. بدین منظور کافی است روی اعداد امتیاز صرافی (فیدبک) کلیک کنید و یا از منوی بالا، به قسمت ایکسچنجرها بروید و بر روی نام صرافی مورد نظر کلیک کنید.سپس بر روی گزینه Add feedback کلیک کنید.

فرم زیر را پر کنید(ایمیل معتبر وارد کنید). سپس با مراجعه به ایمیل خود، آن را تایید کنید.به ترتیب، نام – ایمیل – نظر – انتخاب رای مثبت یا منفی و حتی ممتنع

نکته: اگر در همان ابتدای ورود ثبت نام کنید، میتوانید از برخی مزایای سایت استفاده نمایید.
درآمد رایگان:
جهت کسب درآمد به صورت قطره ای، میتوانید در سمت چپ سایت، به پنل انتهایی مراجعه کنید و بر روی سربرگ  BTC Faucet کلیک کنید. سپس با درج آدرس بیتکوین خود، هر ۶۰ دقیقه تا ۱۰۰۰ ساتوشی کسب درآمد کنید. (در حال حاضر)

Electronic money exchange rates list

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!